Emeklilik İşlemleri Takip

Emeklilik İşlemleri Takip

Emeklilik İşlemleri Takip:   Çalışma hayatında bir sigortalının  veya  bir işyeri sahibinin en fazla sorularının başında Ne zaman emekli olacağı  ve emekli olduktan sonra  nereye ve nezaman , hangi evraklar ile başvuracağı gelmektedir.

Her yeni değişiklik bu işlemleri biraz daha karmaşık hale getirdiğinden bugün ülkemizde sgk uzmanlığı müstakil bir uzmanlık hale gelmiştir.

SSK ve Bağkur Konuları Birbirinden Farklılık göstermektedir.

Askerlik borçlanmaları, doğum borçlanmaları ve yurt dışı borçlanmaları ile ilgili mutlaka bir uzmana danışılması  ve  sgk danışmanının  önerisi doğrultusunda  işlemler yapılması hem maddi hemde zaman açısından size avantaj kazandırmaktadır.

Örneğin; Bazı kişiler Askerlik borçlanmalarının tamamını yapmaktadır Oysa doğru bir hesaplama yapıldığında bu kişiyeler bir veya iki ay borçlanma yapıp daha az ödeyip emekli olabiliyor.   Keza Yurt dışı borçlanmaları da bilinçli bir şekilde yapılması gerekmektedir çünkü  yurt dışı borçlanmalarında ÇOK ÖDEYİP AZ MAAŞ  alabilirsiniz, fakat detaylı bir inceleme yapıp  sgk uzmanları tarafından hazırlanan bir borçlanma formu ile  AZ ÖDEYİP ÇOK MAAŞ alma şansınız  bulunmaktadır.

PROFESYONEL HİZMET (Yurtdışı Borçlanma ve Emeklilik)
T.C  Vatandaşlarının yurtdışında geçen sürelerinin borçlanma yoluyla , hangi Sosyal Güvenlik Kurumuna (Bağkur,SSK,Emekli Sandığı) yapacakları,borçlanma miktarını tespit etmek ve kişinin almak istediği maaşına göre en uygun borçlanma miktarını belirleyerek profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

– T.C Vatandaşlarının yurtdışında çalıştığı sürelerinin borçlanma ve emeklilik işlemlerini yürütmek

-T.C Vatandaşlarının yurtdışında  ev hanımı olarak geçen sürelerinin borçlanma ve emeklilik işlemlerini yürütmek

-T.C Vatandaşlarının yurtdışında bağımsız olarak çalışanların (işveren) borçlanma ve emeklilik işlemlerini yürütmek

-İsviçre’de çalışan T.C Vatandaşlarının prim transferi ile ilgili işlemlerinde danışmanlık

-T.C Vatandaşlarının yurtdışında geçen süreleri ile ilgili vefat durumlarında hak sahiplerinin borçlanma ve emeklilik işlemlerini yürütmek

-Yanlış yapılan yurtdışı borçlanmasını düzelterek emekli maaşın yükseltilmesi işlemleri

-Emeklilik maaşının daha fazla alma yollarında profesyonel danışmanlık

-SSK’dan yurtdışı borçlanması yaparak ve SSK ‘dan emekli olmanın yollarında profesyonel danışmanlık

-SSK’dan daha az borçlanma miktarı ödeyerek , erken yaşta emeklilik ve daha fazla emeklilik maaşı alabilmeniz için profesyonel danışmanlık

İletişim Formu

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.