Emeklilik İşlemleri Takip

Emeklilik İşlemleri Takip

Emeklilik İşlemleri Takip:   Çalışma hayatında bir sigortalının  veya  bir işyeri sahibinin en fazla sorularının başında Ne zaman emekli olacağı  ve emekli olduktan sonra  nereye ve nezaman , hangi evraklar ile başvuracağı gelmektedir.

Her yeni değişiklik bu işlemleri biraz daha karmaşık hale getirdiğinden bugün ülkemizde sgk uzmanlığı müstakil bir uzmanlık hale gelmiştir.

SSK ve Bağkur Konuları Birbirinden Farklılık göstermektedir.

Askerlik borçlanmaları, doğum borçlanmaları ve yurt dışı borçlanmaları ile ilgili mutlaka bir uzmana danışılması  ve  sgk danışmanının  önerisi doğrultusunda  işlemler yapılması hem maddi hemde zaman açısından size avantaj kazandırmaktadır.

Örneğin; Bazı kişiler Askerlik borçlanmalarının tamamını yapmaktadır Oysa doğru bir hesaplama yapıldığında bu kişiyeler bir veya iki ay borçlanma yapıp daha az ödeyip emekli olabiliyor.   Keza Yurt dışı borçlanmaları da bilinçli bir şekilde yapılması gerekmektedir çünkü  yurt dışı borçlanmalarında ÇOK ÖDEYİP AZ MAAŞ  alabilirsiniz, fakat detaylı bir inceleme yapıp  sgk uzmanları tarafından hazırlanan bir borçlanma formu ile  AZ ÖDEYİP ÇOK MAAŞ alma şansınız  bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz Nelerdir.

Emeklilik Hesaplama

Emeklilik İşlemleri Takip

Borçlanma Hesaplama Başvuru ve Takip

Ve Diğer Sgk Danışmanlık Hizmetleri

Ekibimiz: Ekimimiz Konusunda Uzman  Mali Müşavir  ve Sgk Uzmanlarından Olulmaktadır.

İletişim : 

Cep Tel : 0532 583 08 01

Telefon:  0212 436 72 39

sgkemeklilikdanisma@gmail.com

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın